Aktualności

Adwentowa Akcja Charytatywna 2017

Adwentowa Akcja Charytatywna 2017

Rozpoczynamy pracę nad przygotowaniem świątecznych ozdób, które będą rozprowadzane w czasie Akademickich rekolekcji Adwentowych. W tym roku studenci zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację Aleksandry Niksy – swojej koleżanki z Wydziału Architektury PB.

Ola Niksa od sześciu lat choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Przewlekłe leczenie znacznie obniżyło Jej odporność i doprowadziło do uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Od kwietnia 2017 r. Ola jest hospitalizowana, obecnie przebywa w Klinice ?Budzik dla dorosłych” Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Dzięki dalszemu leczeniu i intensywnej rehabilitacji Ola powoli wraca do zdrowia. Po terapii logopedycznej zaczęła mówić – wypowiada proste wyrazy. Zawzięcie i z uporem walczy o powrót do dawnej sprawności. Chcemy pomóc rodzinie Oli. Wiemy, że jej rehabilitacja jest niezbędna, ale też kosztowna. (Więcej o Oli na page'u Politechniki Bialostockiej

Zapraszamy do pomocy przy pracy, codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do Sekretariatu DA przy ul. Kościelnej 2!

Autor: Padre