Aktualności

Wokalne Warsztaty Uwielbienia i Koncert Uwielbienia BOGU DŹWIĘKI 2017

Wokalne Warsztaty Uwielbienia i Koncert Uwielbienia BOGU DŹWIĘKI 2017

Zapraszamy na Wokalne Warsztaty Uwielbienia i Koncert Uwielbienia BOGU DŹWIĘKI 2017 Tegoroczna edycja Koncertu Uwielbienia odbędzie się 11 czerwca o godz. 20.30 przed białostocką Katedrą.

Nowością będzie prezentacja na telebimie obrazów sypanych na żywo piaskiem do każdego z utworów. Podczas koncertu zaprezentujemy długo oczekiwaną pełnowymiarową płytę CD ze studyjnym materiałem znanym już z koncertów. Płyta nosi tytuł "Ocaliłeś mnie" i zawiera 12 autorskich utworów . Dorobkiem organizatorów jest nagrana i wydana w 2015 roku płyta CD z czterema autorskimi utworami, z których jeden - "Serca gotowe" (www.youtube.com/watch?v=eiIuIdyDyaw) wraz z teledyskiem stał się hymnem Archidiecezji Białostockiej na Światowe Dni Młodzieży 2016. 

Koncert Bogu Dźwięki jest cykliczną imprezą (organizowaną w drugą niedzielę czerwca) w rocznicę pobytu na ziemi białostockiej Papieża Jana Pawła II i ustanowienia Metropolii Białostockiej. Pierwsza edycja odbyła się w 20 lecie ustanowienia Metropolii Białostockiej w 2012 roku. Koncert został bardzo dobrze odebrany przez publiczność, co skłoniło organizatorów do kontynuowania i rozwijania wydarzenia.

Koncert poprzedzają jak zwykle trzydniowe Wokalne Warsztaty Uwielbienia Bogu Dźwięki. Przygotowują chętnych uczestników do wspólnego występu na scenie pod kątem wokalnym ale i formacyjnym, by śpiew stał się autentyczną modlitwą i świadectwem wiary. Nie zabraknie więc wspólnego śpiewu, zabawy, modlitwy, konferencji i świadectw a wszystko w przyjaznej i radosnej atmosferze. Jeśli chciałbyś spędzić ten czas razem z nami i wystąpić na dużej scenie podczas koncertu dołącz do nas.

Warsztaty cieszą się coraz większym zainteresowaniem, tak że mamy zgłoszenia nie tylko z Białegostoku i najbliższych okolic, ale i z Polski.

Warsztaty odbędą się w dniach 8-11 czerwca w Kinie TON w Białymstoku. Szczegółowy program oraz zapisy na Warsztaty znajdziecie na stronie internetowej: www.BoguDzwieki.archibial.pl. Tam są też zdjęcia i filmy z poprzednich edycji oraz relacje uczestników Warsztatów i Koncertu.

Całe wydarzenie odbywa się pod kierownictwem muzycznym Piotra Kurstaka, autora tekstów i muzyki, założyciela i lidera Akademickiej Scholi Adonai przy białostockiej Katedrze. (Piotr jest także autorem projektu "Męka Pańska na gitarę, perkusję i piasek" - www.archibial.pl/pasja). Towarzyszą mu muzycy tworzący zespół instrumentalny i 35 osobowy chór stały oraz chór uczestników warsztatów.

Wydarzenie objął honorowym patronatem J. E. Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki.

Nasze Strony internetowe:

www.BoguDzwieki.archibial.pl,

www.facebook.com/BoguDzwieki,

www.youtube.com/BoguDzwieki


Autor: Padre