Aktualności

Wielkopostna Akcja Charytatywna

Wielkopostna Akcja Charytatywna

Wzorem ubiegłych lat tak i również w tym roku w czasie Wielkiego Postu organizowana jest charytatywna akcja przygotowywania ozdób wielkanocnych. Każdy może przybyć do Piwnicy akademickiej aby stworzyć świąteczne ozdoby, które to będą sprzedawane podczas akademickich rekolekcji wielkopostnych a dochody uzyskane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na charytatywny cel.

Być może ktoś myśli, że to nie dla niego, bo nie ma talentu. Tutaj Was zaskoczymy, że i bez tego można stworzyć przy pomocy innych kolegów i koleżanek ciekawe rzeczy. Potrzebne są tylko dobre chęci, przełamanie się i przybycie do Sekretariatu Piwnicy akademickiej na ul Kościelnej 2, codziennie od poniedziałku do piątku od 6 marca do 24 marca od godziny 17 i spróbowanie stworzenia czegoś dla dobra innych. Serdecznie zapraszamy. Akcję pilotuje Caritas Academica

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cel charytatywny. Tym razem pragniemy wesprzeć wolontariat misyjny INDIE 2017 organizowany przez Jezuickie Centrum Społeczne „W AKCJI”.

Autor: Beata